Mercedes PRO | Elementy składowe i warunki

    Elementy składowe i warunki

    Trzy części składowe Mercedes PRO connect.

*

Lista typoszeregów może się różnić w zależności od kraju. W przypadku reimportu lub importu prywatnego oryginalny kraj docelowy jest istotny dla kompatybilności.

W pojazdach wyposażonych w instalację podtrzymującą pracę silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia w działaniu funkcji usług „Cyfrowa rejestracja informacji” i „Cyfrowy dziennik kierowcy”. Gdy instalacja podtrzymująca pracę silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.

moduł komunikacyjny

Wbudowany fabrycznie: moduł komunikacyjny.

Określone pojazdy3 są fabrycznie dostępne z rozwiązaniami Mercedes PRO connect w zakresie łączności i zarządzania flotą. Od początku są optymalnie skomunikowane sieciowo dzięki wbudowanemu modułowi komunikacyjnemu.

Mercedes PRO Adapter App

Jako doposażenie: Mercedes PRO Adapter.

Mercedes PRO Adapter to kompaktowe rozwiązanie sprzętowe przeznaczone do doposażania pojazdów. Może on być instalowany w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz Vans2. Dzięki temu innowacyjne usługi Mercedes PRO connect mogą być dostępne również w Twoich aktualnych pojazdach.

Nasza oferta

Przegląd naszych produktów dla Ciebie.

Przegląd naszych produktów dla Ciebie.

Dopasowane do Twoich potrzeb: nasze pakiety korzyści Mercedes PRO connect. Różnorodne usługi związane z zarządzaniem flotą, pojazdami, kierowcami i lokalizacjami pomogą Ci jeszcze wydajniej kształtować procesy robocze.

Dealerzy Mercedes-Benz
Umów się teraz

Dealerzy Mercedes-Benz

Szybko i wygodnie znajdź swojego partnera Mercedes-Benz Vans.

Trzy nowe Sprintery Mercedes-Benz stoją obok siebie
Krok po kroku

Oto jak rozpocząć korzystanie z Mercedes PRO connect.

Pomocne instrukcje, pytania i odpowiedzi oraz wszelkie szczegóły dotyczące Mercedes PRO connect znajdziesz tu w zwartej i przejrzystej formie.

1

Mercedes PRO connect, rozwiązanie w zakresie łączności i zarządzania flotą, jest dostępne dla modeli Vito oraz Sprinter. W pojazdach wyposażonych w instalację podtrzymującą pracę silnika po wyjęciu kluczyka (MW1) istnieją ograniczenia w działaniu funkcji usług „Cyfrowa rejestracja informacji” i „Cyfrowy dziennik kierowcy”. Gdy instalacja podtrzymująca pracę silnika po wyjęciu kluczyka jest aktywna, rozpoznawana jest tylko jedna jazda.

2

Mercedes PRO Adapter jest dostępny do modeli Vito 639 od 11/2010, Vito 447 od 10/2014 oraz do Sprintera 906 od 04/2006. Mercedes PRO Adapter nie może być stosowany w samochodach dostawczych Mercedes-Benz, które są fabrycznie wyposażone w moduł komunikacyjny (LTE) do usług cyfrowych (JH3).